Chránime záujmy oboch strán

Spoľahlivosť,odborný dozor a absolútne dodržiavanie sú zárukou spokojnosti konečného výrobcu aj dodávateľa komponentov.

Jedným z dôvodov prečo spolupracovať s našou spoločnosť je overená spoľahlivosť a odborná kvalita pri spracovaní objednávok a triedení komponentov. Všetky kontrolné procesy máme navrhnuté tak, aby produkovali najvyššiu kvalitu a dodávali produkty zákazníkom načas.

V rámci kontrollingu poskytujeme komplexnú službu sorting&rework, kde okrem odborného vytriedenia chybných komponentov zastrešujeme aj prepracovanie a opravu jednotlivých dielov. Našou výhodou je reakčný čas spracovania požiadavky a začiatku práce. V prípade novej spolupráce nám stačí 30 minút na to, aby sme správne nastavili a začali s triedením komponentov, a to vo vami zvolenej destinácii v rámci našej pôsobnosti. Pokiaľ ide o existujúcu spoluprácu, náš reakčný čas je iba 15 minút.

Okamžitý reakčný čas

V prípade novej spolupráce nám stačí 30 minút na to, aby sme správne nastavili a začali s triedením komponentov, a to vo vami zvolenej destinácii v rámci našej pôsobnosti.

Real time výsledky v internom softvéri

Výsledky procesu si naši zákazníci môžu kedykoľvek skontrolovať v internom softvéri.

Odborný dozor školených kontrolórov

Všetky kontrolné procesy máme navrhnuté tak, aby produkovali najvyššiu kvalitu a dodávali produkty zákazníkom načas.

Funkčné testy komponentov a systémov

V rámci kontrollingu poskytujeme komplexnú službu sorting&rework, kde okrem odborného vytriedenia chybných komponentov zastrešujeme aj prepracovanie a opravu jednotlivých dielov. Pokiaľ ide o existujúcu spoluprácu, náš reakčný čas je iba 15 minút.