Okamžitá odborná posila pre váš projekt

Naši experti naštartujú váš biznis ihneď, bez zdĺhavých výberových procesov

Spoločnosť ENGIA zabezpečuje bezproblémový a plynulý priebeh vašich projektov z každej stránky. V náhlych prípadoch, kedy potrebujete profesionálneho odborníka okamžite vám ponúkame služby expertov pripravených zasiahnuť v akejkoľvek fáze vášho projektu.

V portfóliu našich expertov nájdete okrem SQA, CQA aj FMEA a rezidentných inžinierov, PQ lídrov, manažérov kvality aj projektových manažérov ako aj Greenfield projekt manažérov. Pre stabilizáciu a prevenciu javov ohrozujúcich vašu spoločnosť dokážeme zabezpečiť služby kvalifikovaných krízových inžinierov so skúsenosenosťami v automotive.

Našim cieľom je zabezpečiť bezproblémový priebeh vášho projektu dodaním tých najlepších odborníkov vo svojom odbore. Využite nášho personálneho lízingu je efektívnym nielen z hľadiska financií, ale predovšetkým umožňuje posunúť váš projekt do ďalšieho levelu bez zbytočnej administratívy a s profesionálnymi znalosťami.

Okamžitá odborná pomoc pri vašom projekte

V náhlych prípadoch, kedy potrebujete profesionálneho odborníka okamžite vám ponúkame služby expertov pripravených zasiahnuť v akejkoľvek fáze vášho projektu.

Pracovné skúsenosti špičkových odborníkov

V portfóliu našich expertov nájdete okrem SQA, CQA aj FMEA a rezidentných inžinierov, PQ lídrov, manažérov kvality aj projektových manažérov ako aj Greenfield projekt manažérov.

Úspora času a nákladov spojených s výberom nových zamestnancov

Využite nášho personálneho lízingu je efektívnym nielen z hľadiska financií, ale predovšetkým umožňuje posunúť váš projekt do ďalšieho levelu bez zbytočnej administratívy a s profesionálnymi znalosťami.

Flexibilita a pohotovosť pri riešení problémov

Pre stabilizáciu a prevenciu javov ohrozujúcich vašu spoločnosť dokážeme zabezpečiť služby kvalifikovaných krízových inžinierov so skúsenosenosťami v automotive.