Komplexný a profesionálny dozor nad projektom

Procesne orientovaná a metodická stratégia riešenia problémov s cieľom chrániť vaše obchodné meno a náklady

Každý projekt je individuálny, a tomu prispôsobujeme aj spôsob jeho manažovania. V rámci manažmentu kvality poskytujeme našim klientom na mieru šitý projektový manažment s podrobnými informáciami o jeho procese.

V rámci manažmentu kvality ponúkame našim klientom komplexný projektový manažment. Školení odborníci preberú za vás každodenné vývojové mítingy, kvalitatívne analýzy, prezentácie aj dizajnové riešenia. Ich prioritou je poskytnúť spoľahlivý priebeh projektu s dôrazom na detaily a odborné vedenie.

Zárukou odbornosti sú skúsenosti senior projektových manažérov v oblasti vývoja komponentov. Počas priebehu projektu dozerajú na každý detail a jednotlivé fázy vývojového procesu aj procesu industrializácie výroby vo všetkých výstupoch vývoja, PPAP a JOB 1+90. Okrem jednorazového projekt manažmentu poskytujeme aj kontinuálnu podporu projektu v sériovej fáze.

S dôrazom na individualitu a ochranu obchodných záujmov našich partnerov je každému projektu priradení osobný projektový líder projekt. Zároveň poskytujeme kompletný reporting o zmenách v projekte v reálnom čase prostredníctvom interného projektového systému Etracker.   

Projektový manažment na mieru

Našim klientom poskytujeme na mieru šitý projektový manažment s podrobnými informáciami o jeho procese.

Profesionálny dozor nad všetkými fázami projektu

Zárukou odbornosti sú skúsenosti senior projektových manažérov v oblasti vývoja komponentov. Počas priebehu projektu dozerajú na každý detail a jednotlivé fázy vývojového procesu aj procesu industrializácie výroby vo všetkých výstupoch vývoja, PPAP a JOB 1+90.

Podrobný reporting prostredníctvom interného systému

Poskytujeme kompletný reporting o zmenách v projekte v reálnom čase prostredníctvom interného projektového systému Etracker.

Ochrana financií a obchodného mena

Školení odborníci preberú za vás každodenné vývojové mítingy, kvalitatívne analýzy, prezentácie aj dizajnové riešenia.